sobota, 14 kwietnia 2012

Listonosz zawitał

Listonosz przyszedł do mnie wczoraj, ale nie zastał mnie w domu. Wieczorem, jak zobaczyłam awizo, pobiegłam na pocztę (zdążyłam! choć niewiele brakowało, by ją zamknęli) i odebrałam paczkę od Dusi.

A oto co znajdowało się w paczce:Dziękuję bardzo! Herbatki znikają bardzo szybko, słodkie umilacze czekają na "łasucha", który często mnie odwiedza ;)

Moja paczuszka

Wczoraj gdy wróciłam do domu czekałam na mnie wspaniała paczka od Smerfetki. Przyznam, że uwielbiam te wymianki, tyle wspaniałości w jednym miejscu :) Przy okazji poznałam kolejną miłą blogerkę. Dziękuję Ci bardzo za paczkę, wszystko idealnie trafiło w mój gust :) 


Dziękuję Sabinie za możliwość uczestnictwa w wymianie wiosennej. Świetna sprawa, bardzo dobrze je prowadzisz. Czekam na kolejną :)

Wstępne propozycje

Kochane!
Z prawej stronie pojawiły się wszystkie Wasze i moje propozycje na kolejną wymianę :)

Do niedzieli (północy) czekam na Wasze już konkretne propozycje.
Wybiorę pięć z tych, które najczęściej pojawią się w Waszych komentarzach pod postem. Możecie nadal podawać całkiem nowe pomysły.

W poniedziałek pojawi się ankieta, która wyjawi nam tytuł wakacyjnej wymiany.
Zastrzegam sobie prawo wytypowania ostatecznej tematyki, jeśli nastąpi remis.

No to czekam na Wasze głosy, komentarze i propozycje, a może całkiem nowe pomysły?

UWAGA!
Nadal swoich zaproszeń z TEJ wymiany nie odebrały:
 jsmola@
 martunia33@


piątek, 13 kwietnia 2012

Moje czytadełka ....


No to weekend majowy mamy zaplanowany i wypełniony po brzegi ... a raczej od świtu do późnego wieczora ...:D Przybyło mi cztadełek , które grzecznie ustawiły się w kolejce, a postarała się o to MIQA . To przemiła i cudowna młoda osóbka , która przygotowała dla mnie wspaniałą paczuszkę w tej wymiance . Co się w niej kryło (???) zobaczcie sami .... trzy książeczki wraz z zakładeczką ,


mnóstwo gilgadełek dla podniebienia , aromatyczne różnego rodzaju herbatki , kawusia ... Tak to można zasiąść w fotelu i odpłynąć z książką w dłoni .....
Bardzo dziękuje za list , ..... wśród młodzieży to teraz rzadkość aby przelali chociaż parę słów na kartkę papieru, a tu dłuuuuugi list. Naprawdę bardzo to miłe.

Mam nadzieję , że MIQA będzie tak samo uradowana i zachwycona swoją paczuszką jak ja jestem ze swojej ...... . Jeszcze raz bardzo , bardzo dziękuję.środa, 11 kwietnia 2012

Ankieta

Kochane, Kochani
Bardzo Was proszę o podawanie swoich propozycji wymiany wakacyjnej. Rozumiem, że organizujemy??????

Z podanych propozycji stworzę ankietę, sama też coś dorzucę, bo mam kilka pomysłów :)

Co Wy na to?

Pozdrawiam,
Sabina