piątek, 13 kwietnia 2012

Moje czytadełka ....


No to weekend majowy mamy zaplanowany i wypełniony po brzegi ... a raczej od świtu do późnego wieczora ...:D Przybyło mi cztadełek , które grzecznie ustawiły się w kolejce, a postarała się o to MIQA . To przemiła i cudowna młoda osóbka , która przygotowała dla mnie wspaniałą paczuszkę w tej wymiance . Co się w niej kryło (???) zobaczcie sami .... trzy książeczki wraz z zakładeczką ,


mnóstwo gilgadełek dla podniebienia , aromatyczne różnego rodzaju herbatki , kawusia ... Tak to można zasiąść w fotelu i odpłynąć z książką w dłoni .....
Bardzo dziękuje za list , ..... wśród młodzieży to teraz rzadkość aby przelali chociaż parę słów na kartkę papieru, a tu dłuuuuugi list. Naprawdę bardzo to miłe.

Mam nadzieję , że MIQA będzie tak samo uradowana i zachwycona swoją paczuszką jak ja jestem ze swojej ...... . Jeszcze raz bardzo , bardzo dziękuję.3 komentarze:

 1. Wspaniałości:) Ten żółty kogucik przepiękny:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ach! :) Wreszcie moja paczuszka do Ciebie trafiła! Chyba cieszę się tak samo jak Ty - ponieważ spodobała Ci się ona :) Życzę miłej lektury ! Pozdrawiam gorąco!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak to miło, że są jeszcze "normalni" ludzie ;) Z którymi można przysłowiowo konie kraść.
  Wspaniałej lektury życzę.

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń